دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Comfy Photo Recovery 4.4 بازیابی تصاویر حذف شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1835

Comfy Photo Recovery بازیابی تصاویر حذف شده
Comfy Photo Recovery 4.4 نرم افزاری جهت بازیابی ساده تصاویر حذف شده از روی کارتهای حافظه می باشد.
با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا عکس ها و تصاویری که به دلایل مختلف حذف شده اند را به آسانی بازیابی نموده مجددا آنها را در اختیار داشته باشید. این نرم افزار با انجام جستجو و بازگردانی تصاویری که به علل مختلفی مثل پاک سازی سطل بازیافت ویندوز ، مشکل دار شدن یا پاک شدن پارتیشن ها ، مشکلات نرم افزاری ، ویروس ها ، متوقف شدن یکباره عملکرد سیستم و هر دلیل ناشناخته دیگری شما را مطمئن می سازد که همیشه راهی برای بدست آوردن و بازیابی تصاویر حذف شده مهم وجود دارد.

نرم افزار Comfy Photo Recovery این توانایی را به شما می دهد تا تصاویر و عکس های دیجیتالی پاک شده از حافظه دستگاهایی نظیر دوربین های دیجیتال، کارت های حافظه جانبی ، دوربین ، هارد دیسک های گوناگون و انواع حافظه های USB Memory Stick را بازیابی نمایید. این برنامه با تمامی فرمت های محبوب پارتیشن مانند VFAT ، FAT12/16/32، NTFS , NTFS4 , NTFS5 پسازگاری کامل دارد و نیز به سادگی می تواند تصاویر و عکس های دیجیتالی با فرمت های BMP، JPEG، GIF ، PNG ، WMF ، ICO ، PSD را بازیابی کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود