دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DataNumen CAB Repair 2.0.0.0 تعمیر و بازیابی فایل های CAB

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2381

DataNumen CAB Repair تعمیر و بازیابی فایل های CAB
DataNumen CAB Repair 2.0.0.0 نرم افزاری جهت تعمیر و بازیابی فایل های خراب شده در فرمت CAB می باشد.
این نرم افزار به خوبی می تواند فایلهای آسیب دیده ای با فرمت CAB را که قالب استاندارد استفاده شده توسط شرکت معتبر مایکروسافت برای فشرده سازی نوعی از فایل های نصبی در سیستم عامل ویندوز است را به شکلی کامل اسکن نموده در صورت امکان آنها را تعمیر و بازیابی نماید.

در کل Cabinet File یا همان فایل CAB چیست ؟
فرمت قابل استفاده در داس می باشد که جهت فایل های فشرده برنامه های نصب سیستم عامل ویندوز بکار گرفته می شود. حال اگر این فایل های فشرده شده با فرمت CAB به هر دلیل آسیب دیده و خراب شوند نرم افزار DataNumen CAB Repair این آرشیوهای مشکل دار را کاملا بررسی کرده و اطلاعات موجود در آنها را در صورت قابلیت بازیابی تعمیر نموده و در اختیارتان قرار می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DataNumen CAB Repair مواردی مانند : اسکن کامل فایل های CAB جهت تشخیص میزان آسیب وارده و امکان بازیابی اطلاعات درون فایل فشرده ، پشتیبانی از تمام فایل های CAB استفاده شده توسط شرکت مایکروسافت ، پشتیبانی از روش های فشرده سازی MSZIP، LZX و کوانتومی ، توانایی تعمیر فایل های CAB آسیب دیده در ابزاری مثل فلاپی دیسک ، دیسک فشرده و CDROMs ، توانایی تعمیر و بازیابی دسته ای فایل های CAB ، ویرایش فایل های EXE و استخراج اطلاعات داخل آن با فرمت SFX ، پشتیبانی از پارامترهای خط فرمان ، پشتیبانی از عملیات کشیدن و رها کردن فایل ها ( Drag and Drop ) و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود