دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DataNumen DBF Repair 2.0.0.0 تعمیر و بازیابی فایل های DBF

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2115

DataNumen DBF Repair تعمیر و بازیابی فایل های DBF
DataNumen DBF Repair 2.0.0.0 نرم افزاری جهت تعمیر و بازیابی فایل های آسیب دیده ای با فرمت DBF می باشد.
این برنامه یک ابزار قدرتمند برای تعمیر فایل های DBF خراب شده است. این ابزار از فن آوری های پیشرفته جهت اسکن و بررسی فایل های DBF آسیب دیده استفاده می کند و تا جایی که امکان داشته باشد به بازیابی اطلاعات اقدام می نماید تا مقداری از زیان و خسارت از دست رفتن داده ها را جبران کرده باشد.

اما فایل DBF چیست؟
به فایل های مخصوصی که دیتابیس ها و پایگاه های داده ، اطلاعات خود را درون آن ذخیره می کنند Data Base Files یا همان DBF گفته می شود. حال اگر این فایل های DBF به هر دلیلی آسیب دیده و خراب شوند این نرم افزار می تواند فایل های موجود در هر نسخه dBASE و Xbase و برنامه های مشابه مانند ویژوال فاکس پرو را تعمیر و در حد امکان بازیابی نماید. همچنین می توانید فایل های DBF آسیب دیده خود را به صورت دسته ای جهت تعمیر به داخل برنامه فراخوانی کنید .
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود