دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DataNumen PDF Repair 2.1.0.0 تعمیر و بازیابی فایل های PDF

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2781

DataNumen PDF Repair تعمیر و بازیابی فایل های PDF
DataNumen PDF Repair 2.1.0.0 نرم افزاری جهت تعمیر و بازیابی فایل های PDF آسیب دیده و خراب می باشد.
این برنامه یکی از بهترین ابزار های تعمیر و بازیابی اسناد آسیب دیده PDF است که از تکنولوژی جدیدی جهت اسکن و بررسی فایل های خراب PDF بهره می برد و بعد از تشخیص نوع آسیب ایجاد شده در صورت امکان فایل مشکل دار را به حالت قبل باز می گرداند.
یکی از برترین نرم افزارهای تعمیر و ریکاوری فایل های PDF آسیب دیده می باشد. این نرم افزار با کلیه اسناد PDF ایجاد شده بوسیله برنامه های مختلف در این زمینه سازگاری کامل دارد و می تواند انواع عکس و متن موجود در فرمت PDF را که دچار آسیب شده اند بعد از اسکن و آنالیز تا حد امکان بازیابی نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DataNumen PDF Repair مواردی مانند : سازگاری کامل با اسناد PDF ایجاد شده بوسیله برنامه های مختلف ، تعمیر و بازیابی عکس های داخل فایل های PDF ، برطرف کردن ارور های اسناد PDF ، تعمیر و بازیابی گروهی PDF ، پشتیبانی از خاصیت Drag and Drop و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود