دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DiskDigger 1.12.5.2081 + Portable بازیابی اطلاعات پاک شده هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21843

DiskDigger بازیابی اطلاعات پاک شده
DiskDigger نرم افزاری جهت بازیابی انواع اطلاعات پاک شده و از دست رفته می باشد.
این نرم افزار سبک و کم حجم به خوبی می تواند تمامی اطلاعات و داده های شما را که به صورت تصادفی و یا به هر دلیلی از روی هارد دیسک و انواع ابزارهای ذخیره سازی پاک شده و آنها را از دست داده اید برایتان بازگردانی نماید. این برنامه در عین سادگی و آسانی کار با آن دارای موتور بازیابی بسیار قدرتمندی می باشد. بخش جادوگر برنامه یا همان Wizard باعث می شود استفاده از این ابزار به گونه ای راحت شود که کاربر طی چند مرحله ساده و از پیش تعیین شده با انتخاب و مشخص کردن گزینه های مورد نیاز کل فرآیند بازیابی اطلاعات را انجام دهد.

DiskDigger از پارتیشن هایی با فرمت FAT، NTFS و exFAT پشتیبانی می کند و توانایی بازیابی طیف وسیعی از فایل های کاربردی مانند عکس ها و تصاویر ، اسناد، فایلهای ویدئو و فیلم ها، آرشیو ها، فایلهای ایمیج ، DLL ها و فایل های اجرایی را داراست.
بعد از اسکن پارتیشن انتخاب شده لیستی از فایلهای پیدا شده به نمایش گذاشته می شود و می توانید فایل های مورد نیاز خود را که پاک شده اند انتخاب و بازیابی نمایید. زمانی که صرف بازیابی اطلاعات پاک شده می شود بستگی به تعداد و حجم فایل های انتخاب شده دارد و ممکن است بین یک دقیقه تا چند ساعت طول بکشد و با توجه به اینکه این برنامه تاثیر چندانی روی عمکرد سیستم ندارد و مقدار کمی از منابع سیستم را استفاده می کند به راحتی می توانید در زمان بازیابی اطلاعات پاک شده به کارهای دیگر خود نیز رسیدگی نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود