دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Registry Defrag 10.1.1.0 یکپارچه سازی رجیستری

Auslogics Registry Defrag یکپارچه سازی رجیستری
Auslogics Registry Defrag نرم افزاری جهت بهینه سازی و یکپارچه سازی بانک رجیستری ویندوز و افزایش سرعت و کارایی سیستم می باشد.
این برنامه مفید و کاربردی با انجام عمل دیفراگمنت روی رجیستری ویندوز باعث بهبود سرعت و راندمان سیستم می شود. با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود مشکلات و کلیدهای معیوب رجیستری ویندوز را به راحتی پیدا کرده و دستکاری هایی که برنامه های مختلف روی آن داشته اند را برطرف نمایید. این نرم افزار با اسکن کامل رجیستری ویندوز برنامه مخرب را داخل آن را شناسایی و رجیستری را کاملا پاکسازی می کند.
Auslogics Registry Defrag توانایی پشتیبان گیری از کل رجیستری ویندوز را دارد تا در زمان های ضروری که مشکلات جدی در آن رخ داده است با بازگرداندن اطلاعات رجیستری را از وضعیت بحران خارج نمود. این برنامه به عنوان تکنسین حرفه ای رجیستری ویندوز نیز نامیده می شود که با حذف فاصله و چسباندن فایل ها به یکدیگر و همچنین کم کردن حجم آنها و رسیدگی کامل به رجیستری ویندوز سرعت و کارایی سیستم را بالا می برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AusLogics Registry Defrag مواردی مانند : بهینه سازی رجیستری ویندوز ، یکپارچه سازی رجیستری ویندوز ، کاربرد راحت و رابط کاربردی مناسب ، نمایش ریز و دقیق اطلاعات رجیستری ویندوز ، افزایش سرعت سیستم و بهبود راندمان آن ، برطرف کردن مشکلات و کلید های معیوب رجیستری ، پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز و بازگرداندن اطلاعات رجیستری و ... می باشند.

 

Auslogics Registry Cleaner 6.1.1.0 پاکسازی رجیستری

Auslogics Registry Cleaner پاکسازی رجیستری
Auslogics Registry Cleaner نرم افزاری برای پاک کردن کلید های بی استفاده از رجیستری ویندوز می باشد.
اگر CPU را مغز سیستم بدانیم بدون تردید رجیستری قلب ویندوز به شمار می آید و مشکلات و خرابی آن باعث بروز خلل در عملکرد ویندوز و برنامه های نصب شده روی آن میس گردد و در نتیجه آشفتگی و نا منظم بودن رجیستری عملکرد و کارایی ویندوز را به حد وحشتناکی کاهش داده و موجب کندی ویندوز می گردد. نصب و حذف مکرر برنامه ها از دلایل شلوغی و به هم ریختگی و حجیم شدن بانک اطلاعاتی رجیستری می شوند ، چرا که بعد از حذف برنامه ها رد پاهای بساری از کلیدهای رجیستری برنامه ها در قلب ویندوز یعنی رجیستری باقی خواهد ماند.
Auslogics Registry Cleaner می تواند کلیدها و کدهای قدیمی و بدون استفاده را در رجیستری ویندوز شناسایی کرده و با پاک کردن آنها باعث سبک شدن رجیستری و در نتیجه عملکرد مناسب ویندوز گردد و همچنین قادر است تعمیر رجیستری پرداخته و با ترمیم نمودن کدهای خراب شده سرعت ویندوز را افزایش دهد.

 

Abelssoft Registry Cleaner Plus 2017.2.0 پاکسازی رجیستری

Abelssoft Registry Cleaner پاکسازی رجیستری
Abelssoft Registry Cleaner نرم افزاری جهت پاک سازی کلیدهای بی‌استفاده از بانک رجیستری سیستم می باشد.
قلب تپنده ویندوز شما ، رجیستری می باشد. با گذشت زمان و نصب و یا پاک سازی برنامه ها و بازی های گوناگون این بخش مهم ویندوز شاهد تغییراتی می شود. همچنین برخی مواقع ویروس های مختلف این بخش حیاتی ویندوز را دستکاری می کنند ، که در نتیجه ویندوز تان کند و با هنگ های پیاپی روبرور می شود. Abelssoft Registry Cleaner متخصص پاکسازی و بهینه سازی رجیستری ویندوز می باشد و قادر است این بخش مهم ویندوز را مثل روز اول کند.

 

AVS Registry Cleaner 3.0.4.274 پاکسازی رجیستری

پاکسازی رجیستری
AVS Registry Cleaner نرم افزاری کاربردی جهت پاک سازی رجیستری ویندوز و حذف کلید های خراب موجود در رجیستری می باشد.
پاکسازی قلب ویندوز که همان رجیستری می باشد سرعت و کارآیی کلی ویندوز بیشتر خواهد شد و به همین خاطر بکارگیری برنامه هایی که با چند کلیک ساده کل فایل های رجیستری را اسکن و فایل هایی که در طول مدت استفاده از ویندوز ایجاد شده اند و به شکلی اضافی باقی مانده اند را حذف خواهد کرد.
جدای از قسمت رجیستری فایل های باقی مانده از وبگردی ، فایل های اضافی که در استفاده از نرم افزارهای کاربردی ساخته و یا باقی مانده اند و همچنین حذف و پاکسازی کامل هارددیسک از اطلاعات اضافی از جمله مواردی هستند که در نسخه دوم از نرم افزار AVS Registry Cleaner گنجانده شده اند. این نرم افزار با حجم کمی که دارد با سرعت قابل قبولی سیستم را اسکن نموده و فایل های اضافی را حذف و نابود می کند.

نرم افزار AVS Registry Cleaner دارای قابلیت های کلیدی مانند : سرعت بالا در اسکن و پاکسازی ، پاکسازی کامل رجیستری ، امکان حذف فایل های اضافی موجود در هارددیسک ، حذف و پاکسازی فایل های حاصل از وبگردی ، حذف نرم افزارهایی که به طور کامل Uninstall نشده اند ، پاکسازی Shortcut های اضافی موجود در سیستم و ... می باشد.

 

Auslogics Registry Defrag 9.0.1.0 بهینه سازی رجیستری

Auslogics Registry Defrag بهینه سازی رجیستری
Auslogics Registry Defrag 9.0.1.0 نرم افزی برای بهینه سازی بانک رجیستری ویندوز و در نتیجه بهبود سرعت سیستم می باشد.
همان طور که می دانید خود ویندوز و همچنین کلیه نرم افزار هایی که روی آن نصب شده اند بکار می گیرید صدها بار از رجیستری سیستم استفده می کنند تا قادر به انجام وظایف خود باشند که این استفاده مکرر از بانک رجیستری به نوعی باعث به جای ماند رد پایی از هر برنامه در آن می شود که همان کلید های رجیستری بدون بوده که دلیل نا منظم بودن رجیستری و تکه تکه شدن آن و در نهایت عامل بسیار تاثیر گذاری در کاهش سرعت کلی سیستم می باشند.
Auslogics Registry Defrag قادر است با یکپارچه سازی رجیستری و به زبان ساده منظم کردن این اتاق شلوغ ، کمک شایانی به افزایش سرعت رفت و آمد برنامه ها و خود ویندوز به داخل این اتاق فرضی منظم شده کند و بوسیله حذف شکاف ها , پیوسته کردن و کوچک کردن حجم فایل ها به صورت کلی باعث افزایش سرعت سیستم و بالا بردن کارایی ویندوز شود.