دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Registry Cleaner 6.1.1.0 پاکسازی رجیستری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار رجیستری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17996

Auslogics Registry Cleaner پاکسازی رجیستری
Auslogics Registry Cleaner نرم افزاری برای پاک کردن کلید های بی استفاده از رجیستری ویندوز می باشد.
اگر CPU را مغز سیستم بدانیم بدون تردید رجیستری قلب ویندوز به شمار می آید و مشکلات و خرابی آن باعث بروز خلل در عملکرد ویندوز و برنامه های نصب شده روی آن میس گردد و در نتیجه آشفتگی و نا منظم بودن رجیستری عملکرد و کارایی ویندوز را به حد وحشتناکی کاهش داده و موجب کندی ویندوز می گردد. نصب و حذف مکرر برنامه ها از دلایل شلوغی و به هم ریختگی و حجیم شدن بانک اطلاعاتی رجیستری می شوند ، چرا که بعد از حذف برنامه ها رد پاهای بساری از کلیدهای رجیستری برنامه ها در قلب ویندوز یعنی رجیستری باقی خواهد ماند.
Auslogics Registry Cleaner می تواند کلیدها و کدهای قدیمی و بدون استفاده را در رجیستری ویندوز شناسایی کرده و با پاک کردن آنها باعث سبک شدن رجیستری و در نتیجه عملکرد مناسب ویندوز گردد و همچنین قادر است تعمیر رجیستری پرداخته و با ترمیم نمودن کدهای خراب شده سرعت ویندوز را افزایش دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار رجیستری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود