دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVS Registry Cleaner 3.0.4.274 پاکسازی رجیستری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار رجیستری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14651

پاکسازی رجیستری
AVS Registry Cleaner نرم افزاری کاربردی جهت پاک سازی رجیستری ویندوز و حذف کلید های خراب موجود در رجیستری می باشد.
پاکسازی قلب ویندوز که همان رجیستری می باشد سرعت و کارآیی کلی ویندوز بیشتر خواهد شد و به همین خاطر بکارگیری برنامه هایی که با چند کلیک ساده کل فایل های رجیستری را اسکن و فایل هایی که در طول مدت استفاده از ویندوز ایجاد شده اند و به شکلی اضافی باقی مانده اند را حذف خواهد کرد.
جدای از قسمت رجیستری فایل های باقی مانده از وبگردی ، فایل های اضافی که در استفاده از نرم افزارهای کاربردی ساخته و یا باقی مانده اند و همچنین حذف و پاکسازی کامل هارددیسک از اطلاعات اضافی از جمله مواردی هستند که در نسخه دوم از نرم افزار AVS Registry Cleaner گنجانده شده اند. این نرم افزار با حجم کمی که دارد با سرعت قابل قبولی سیستم را اسکن نموده و فایل های اضافی را حذف و نابود می کند.

نرم افزار AVS Registry Cleaner دارای قابلیت های کلیدی مانند : سرعت بالا در اسکن و پاکسازی ، پاکسازی کامل رجیستری ، امکان حذف فایل های اضافی موجود در هارددیسک ، حذف و پاکسازی فایل های حاصل از وبگردی ، حذف نرم افزارهایی که به طور کامل Uninstall نشده اند ، پاکسازی Shortcut های اضافی موجود در سیستم و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار رجیستری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود