دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVS Registry Cleaner 3.0.5.275 پاکسازی رجیستری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار رجیستری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22704

پاکسازی رجیستری
AVS Registry Cleaner نرم افزاری کاربردی جهت پاک سازی رجیستری ویندوز و حذف کلید های خراب موجود در رجیستری می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد با اسکن دقیق قلب ویندوز خود که همان رجیستری می باشد به پاک سازی و تعمیر رجیستری ویندوز اقدام کنید و آیتم های قدیمی، موارد بدون استفاده و یا ناخواسته را از آن حذف نموده و باعث امن تر شدن و سرعت بخشیدن به عملکرد کلی سیستم خود شوید.

AVS Registry Cleaner دارای ویژگی هایی همچون: پاک کردن دیتای بدون استفاده و یا باقی مانده از حذف نرم افزارهای قدیمی، بازگشت به تنظیمات گذشته رجیستری ویندوز در صورت نیاز، حذف فایل های موقت و غیر ضروری که بعضی برنامه ها از خود روی ویندوز باقی می گذارند مثل مرورگرهای وب که دارای کش هستند، حذف برنامه هایی که به صورت ناقص پاک شده اند و قسمتی از آنها روی سیستم باقی مانده، افزایش سرعت پردازش سیستم، برنامه ریزی و زمانبدنی برای اسکن و تعمیر خودکار رجیستری، پشتیبان گیری از رجیستری در عرض چند ثانیه، بهبود عملکرد و پایداری ویندوز و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار رجیستری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود