دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Registry Defrag 10.1.1.0 یکپارچه سازی رجیستری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار رجیستری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19457

Auslogics Registry Defrag یکپارچه سازی رجیستری
Auslogics Registry Defrag نرم افزاری جهت بهینه سازی و یکپارچه سازی بانک رجیستری ویندوز و افزایش سرعت و کارایی سیستم می باشد.
این برنامه مفید و کاربردی با انجام عمل دیفراگمنت روی رجیستری ویندوز باعث بهبود سرعت و راندمان سیستم می شود. با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود مشکلات و کلیدهای معیوب رجیستری ویندوز را به راحتی پیدا کرده و دستکاری هایی که برنامه های مختلف روی آن داشته اند را برطرف نمایید. این نرم افزار با اسکن کامل رجیستری ویندوز برنامه مخرب را داخل آن را شناسایی و رجیستری را کاملا پاکسازی می کند.
Auslogics Registry Defrag توانایی پشتیبان گیری از کل رجیستری ویندوز را دارد تا در زمان های ضروری که مشکلات جدی در آن رخ داده است با بازگرداندن اطلاعات رجیستری را از وضعیت بحران خارج نمود. این برنامه به عنوان تکنسین حرفه ای رجیستری ویندوز نیز نامیده می شود که با حذف فاصله و چسباندن فایل ها به یکدیگر و همچنین کم کردن حجم آنها و رسیدگی کامل به رجیستری ویندوز سرعت و کارایی سیستم را بالا می برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AusLogics Registry Defrag مواردی مانند : بهینه سازی رجیستری ویندوز ، یکپارچه سازی رجیستری ویندوز ، کاربرد راحت و رابط کاربردی مناسب ، نمایش ریز و دقیق اطلاعات رجیستری ویندوز ، افزایش سرعت سیستم و بهبود راندمان آن ، برطرف کردن مشکلات و کلید های معیوب رجیستری ، پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز و بازگرداندن اطلاعات رجیستری و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار رجیستری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود