دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Animated Screensaver Maker 4.3.3 ساخت محافظ صفحه نمایش

Animated Screensaver Maker ساخت محافظ صفحه نمایش
Animated Screensaver Maker نرم افزاری جهت ساخت آلبوم تصاویر برای محافظ صفحه نمایش می باشد.
این برنامه طراحی شده است تا شما بتوانید دسکتاپ خود را با شمار زیادی از طرح ها و انیمیشن های زیبا با افکت های تاثیر گذار و شگفت انگیز سامان دهی و طراحی کنید. شما تنها با 3 بار کلیک کردن بر روی ماوس می توانید یک محافظ صفحه نمایش جدید طراحی کنید. کافی است تصویر مورد نظر خود را داخل این نرم افزار بارگذاری کنید، پارامترهای انیمیشنی دلخواه به آن اضافه نموده و سپس دکمه ی ساخت اسکرین سیور را کلیک نمایید. همچنین این نرم افزار کاربرد بسیار ساده ای دارد و برای استفاده از آن نیازی به دانش قبلی نخواهید داشت. شما می توانید هر تصویری را انیمیشنی کنید. به علاوه مجموعه هنری بسیار بزرگی در Animated Screensaver Maker وجود دارد که به کاربر در امر طراحی کمک می کند.


توضیح :
فعال سازی این برنامه به صورت آنلاین بوده و زمان اعتبار سریال ها نامشخص می باشد.


 

Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 اسکرین سیور برج ساعت

Clock Tower 3D Screensaver اسکرین سیور برج ساعت
Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 محافظ صفحه نمایش از یک ساعت زیبا روی برج می باشد.
این اسکرین سیور زیبا را در هر زمانی از شبانه روز که مشاهده نمایید زمان را به صورت صحیح و به شکل دقیق نشان خواهد داد. این ساعت زیبایی که روی برج نصب گردیده در فواصل زمانی تعیین شده که عقربه شمار روی عدد های 15، 30، 45 و 60 قرار بگیرید به صدا در خواهد آمد. این محافظ صفحه نمایش در اوقات گوناگون شبانه روز ، خود را با زمان تنظیم نموده اگر غروب باشد فضای اطراف برج غروب زیبایی را در بر می گیرد و اگر ظهر یا شب باشد هم به همین صورت متناسب با زمان فضای اطراف برج و ساعت تغییر می کند. قابل ذکر است جهت انجام شدن این موضوع ساعت سیستم می بایستی به صورت صحیح تنظیم شده باشد.
قابلیت ها کلیدی محافظ صفحه نمایش Clock Tower 3D Screensaver : نمایش ساعت زیبای 3 بعدی روی برج ، تنظیم شدن تصویر اسکرین سیور با زمان های مختلف شبانه روز ، شنیده شدن صدای زنگ در زمان های خاص و تعیین شده .

 

Dolphins 3D Screensaver 1.0 Build 3 اسکرین سیور دلفین

Dolphins 3D Screensaver اسکرین سیور دلفین
Dolphins 3D Screensaver 1.0 Build 3 اسکرین سیور سه بعدی و بسیار زیبایی جهت نمایش دلفین های جذاب روی دسکتاپ و محافطت از صفحه ی نمایش می باشد.
اگر علاقه به تماشای دنیای زیر آب دارید، Dolphins 3D Screensave با به وجود آوردن اسکرین سیور با گرافیکی بالا و سه بعدی و محیطی زیبا و جذاب به شما این امکان را می دهد که به تماشای دلفین های زیر آب، حرکت و شنای زیبای آنها در بین صخره ها و گیاهان دریایی بپردازید و از آرامش و جذابیت آن استفاده کتید.

 

Blumentals Screensaver Factory Enterprise 6.8.0.63 ساختن اسکرین سیور

Blumentals Screensaver Factory Enterprise ساختن اسکرین سیور
Blumentals Screensaver Factory Enterprise 6.8.0.63 نرم افزار حرفه ای و قدرتمندی جهت ساخت انواع محافظ صفحه نمایش یا همان اسکرین سیور می باشد.
این نرم افزار دارای محیط کاربری بسیار جذابی بوده و میتواند در چند دقیقه با بکارگیری تصاویر ، ویدیوها ، موزیک ها و انیمیشن های فلش اسکرین سیورهای واقعا زیبا و جذابی برایتان ایجاد کند. در Screensaver Factory چندین ویژگی بسیار جالب و البته مهم در نظر گرفته شده ، کاربران قادر خواهند بود به آسانی فایل Setup.exe برای اسکرین سیورهای خود تولید کنند تا به سهولت آن را روی یک CD رایت کرده و بین دوستان خود به اشتراک بگذارند. توانایی دیگر ، قابلیت شخصی سازی محافظ صفحه نمایش های تولید شده می باشد ؛ کاربر این توانایی را دارد تا به بهره گیری از فایل Keygen داخل خود نرم افزار با وارد کردن نام مورد نظر ، سریال نامبر مخصوصی را دریافت کند و آن را روی فایل اصلی نیز تنظیم کند تا کاربرانی که به آن سریال نامبر دسترسی دارند بتوانند از اسکرین سیور ساخته شده استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Screensaver Factory مواردی مانند : ساخت اسکرین سیور دلخواه از انواع تصاویر، ویدیو و فایلهای فلش ، افزودن موسیقی پس زمینه و ساخت لیست اجرای موزیک پس زمینه ، توانایی افزودن بیشتر از صد افکت جابجایی ، ایجاد فایلها با کوچک ترین حجم ممکن ، کیفیت، سازگاری و کارایی یکسان در همه سیستم های مورد استفاده ، پشتیبانی کامل از فرمت های صوتی MP3, WAV, WMA and MID برای موسیقی پس زمینه ، پشتیبانی کامل از کلیه فرمت های رایج و محبوب تصاویر ، ویدیو ها ، صداها و ... ، دارای 100 مدل آماده برای راحتی کاربران ، افزودن لوگو برای تصاویر اسکرین سیور ، تهیه اسکرین سیور اتوماتیک از خط فرمان ، ساخت ScreenSaver جهت فروش ، تنظیم کردن امضای دیجیتالی ، ساخت فایل SCR مستقل ، باز نمودن آدرس وب در زمان خارج کردن اسکرین سیور ، قابلیت نمایش بنر ، امکان نصب خودکار اسکرین سیور روی سیستم ، فشرده سازی داخلی به منظور کاهش حجم پروژه و ... می باشند.

 

Active Volcano 3D Screensaver 1.3 اسکرین سیور سه بعدی آتشفشان فعال

Active Volcano 3D Screensaver اسکرین سیور سه بعدی آتشفشان فعال
Active Volcano 3D Screensaver محافظ صفحه نمایش یا همان اسکرین سیور سه بعدی از منظره یک آتشفشان فعال می باشد.
با استفاده از تصاویر متحرک Active Volcano جلوه ای سه بعدی و بسیار زیبا از آتشفشان و گدازه های آن را روی مانیتور خود داشته باشید و از آن لذت ببرید. در این اسکرین سیور جذاب می توانید شاهد فوران توپ های آتشین و تخته سنگ های ماگما از داخل آتشفشان فعال باشید. این محافظ صفحه نمایش توانایی آن را دارد تا بر اساس ساعت سیستمتان محیط آتشفشان را در طول شب و روز برایتان به نمایش بگذارد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد