دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Flash2X ScreenSaver Builder 3.0.1 ساخت اسکرین سیور از فایل های فلش

Flash2X ScreenSaver Builder
Flash2X ScreenSaver Builder ابزار مفیدی جهت طراحی و ساخت محافظ صفحه نمایش با استفاده از فایل های فلش و انیمیشن های SWF می باشد.
این برنامه همچنین می تواند جهت ساخت اسکرین سیور از فیلم های فلش (FLV) نیز استفاده کند. این نرم افزار به شما امکان سفارشی کردن اسکرین سیور ساخته شده را هم می دهد و از این طریق می توانید لوگوی شرکت یا سازمان خود را روی محافظ صفحه نمایش قرار دهید و در محیط های گوناگون از آن استفاده نموده و به نوعی کسب و کار خود را تبلیغ نمایید.

Flash2X ScreenSaver Builder قابلیت جالبی که دارد امکان ساخت اسکرین سیور هایی برای فروش می باشد. بدین صورت که شما بعد از طراحی و ساخت محافظ صفحه نمایش خود برای آن یک دوره آزمایشی قرار می دهید و اگر کاربران بخواهند بعد از این دوره باز هم از آن استفاده کنند باید کد مربوطه را از شما خریداری نمایند.

Flash2X ScreenSaver Builder دارای ویژگی هایی مانند: ساخت اسکرین سیور با استفاده از فایل های فلش (SWF) و فیلم های فلش (FLV)، ساخت محافظ صفحه نمایش در قالب فایل اجرایی قابل نصب، امکان قرار دادن سریال نامبر روی اسکرین سیور، قرار دادن واتر مارک رو محافظ صفحه نمایش، قرار دادن صدای پس زمینه روی اسکرین سیور و... می باشد.

 

Blumentals Screensaver Factory Enterprise 7.0.0.63 + Portable ساختن اسکرین سیور

Blumentals Screensaver Factory

Blumentals Screensaver Factory ابزار قدرتمند و حرفه ای جهت ساخت انواع محافظ صفحه نمایش یا همان اسکرین سیور می باشد.
این برنامه می تواند در مدت زمان کوتاهی اسکرین سیورهای زیبایی شامل انواع تصاویر، موسیقی، ویدئو، انیمیشن و دیگر آیتم ها با امکان سفارشی سازی کامل و تنظیم جزئی ترین موراد را برایتان آماده نماید.

Blumentals Screensaver Factory به شما امکان می دهد اسکرین سیور ساخته شده خود را با فرمت اجرایی exe ذخیره کنید تا به راحتی بتوانید آن را در محیط های مختلف به اشتراک بگذارید و آنرا منتشر کنید. همچنین قادر خواهید بود برای محافظ صفحه نمایشی که ساخته اید سریال نامبر تعریف نمایید؛ بدین صورت که بعد از ساختن اسکرین سیور از قسمت KeyGen داخلی برنامه با دادن یک نام، سریال مخصوص نام وارد شده نمایش داده می شود و فقط افرادی می توانند از اسکرین سیور ساخته شده استفاده نمایند که این نام و سریال مرتبط با آن را در اختیار داشته باشند.

Blumentals Screensaver Factory دارای قابلیت هایی همچون: ساخت محافظ صفحه نمایش از تمام فایل های تصویری و ویدئویی، انیمیشن فلش SWF و موزیک محبوب و رایج، ساخت نسخه های آزمایشی اسکرین سیور که با وارد کردن سریال نامبر فعال می شوند، مراحل آسان ساخت محافظ صفحه نمایش از طریق جادوگر (Wizard) برنامه، بیش از 100 افکت زیبا، افزودن متن به اسکرین سیور، ایجاد فایل نصب خودکار برای اسکرین سیور، ساخت محافظ صفحه نمایش دارای تقویم و ساعت، ایجاد محافظ صفحه نمایش به همراه محتوای متغییر که آنها را از فیدهای RSS دریافت می کند و... می باشد.

 

Animated Screensaver Maker 4.3.3 ساخت محافظ صفحه نمایش

Animated Screensaver Maker ساخت محافظ صفحه نمایش
Animated Screensaver Maker نرم افزاری جهت ساخت آلبوم تصاویر برای محافظ صفحه نمایش می باشد.
این برنامه طراحی شده است تا شما بتوانید دسکتاپ خود را با شمار زیادی از طرح ها و انیمیشن های زیبا با افکت های تاثیر گذار و شگفت انگیز سامان دهی و طراحی کنید. شما تنها با 3 بار کلیک کردن بر روی ماوس می توانید یک محافظ صفحه نمایش جدید طراحی کنید. کافی است تصویر مورد نظر خود را داخل این نرم افزار بارگذاری کنید، پارامترهای انیمیشنی دلخواه به آن اضافه نموده و سپس دکمه ی ساخت اسکرین سیور را کلیک نمایید. همچنین این نرم افزار کاربرد بسیار ساده ای دارد و برای استفاده از آن نیازی به دانش قبلی نخواهید داشت. شما می توانید هر تصویری را انیمیشنی کنید. به علاوه مجموعه هنری بسیار بزرگی در Animated Screensaver Maker وجود دارد که به کاربر در امر طراحی کمک می کند.


توضیح :
فعال سازی این برنامه به صورت آنلاین بوده و زمان اعتبار سریال ها نامشخص می باشد.


 

Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 اسکرین سیور برج ساعت

Clock Tower 3D Screensaver اسکرین سیور برج ساعت
Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 محافظ صفحه نمایش از یک ساعت زیبا روی برج می باشد.
این اسکرین سیور زیبا را در هر زمانی از شبانه روز که مشاهده نمایید زمان را به صورت صحیح و به شکل دقیق نشان خواهد داد. این ساعت زیبایی که روی برج نصب گردیده در فواصل زمانی تعیین شده که عقربه شمار روی عدد های 15، 30، 45 و 60 قرار بگیرید به صدا در خواهد آمد. این محافظ صفحه نمایش در اوقات گوناگون شبانه روز ، خود را با زمان تنظیم نموده اگر غروب باشد فضای اطراف برج غروب زیبایی را در بر می گیرد و اگر ظهر یا شب باشد هم به همین صورت متناسب با زمان فضای اطراف برج و ساعت تغییر می کند. قابل ذکر است جهت انجام شدن این موضوع ساعت سیستم می بایستی به صورت صحیح تنظیم شده باشد.
قابلیت ها کلیدی محافظ صفحه نمایش Clock Tower 3D Screensaver : نمایش ساعت زیبای 3 بعدی روی برج ، تنظیم شدن تصویر اسکرین سیور با زمان های مختلف شبانه روز ، شنیده شدن صدای زنگ در زمان های خاص و تعیین شده .

 

Dolphins 3D Screensaver 1.0 Build 3 اسکرین سیور دلفین

Dolphins 3D Screensaver اسکرین سیور دلفین
Dolphins 3D Screensaver 1.0 Build 3 اسکرین سیور سه بعدی و بسیار زیبایی جهت نمایش دلفین های جذاب روی دسکتاپ و محافطت از صفحه ی نمایش می باشد.
اگر علاقه به تماشای دنیای زیر آب دارید، Dolphins 3D Screensave با به وجود آوردن اسکرین سیور با گرافیکی بالا و سه بعدی و محیطی زیبا و جذاب به شما این امکان را می دهد که به تماشای دلفین های زیر آب، حرکت و شنای زیبای آنها در بین صخره ها و گیاهان دریایی بپردازید و از آرامش و جذابیت آن استفاده کتید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد