دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 اسکرین سیور برج ساعت

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » اسکرین سیور - محافظ صفحه نمایش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 886

Clock Tower 3D Screensaver اسکرین سیور برج ساعت
Clock Tower 3D Screensaver 1.1.6 محافظ صفحه نمایش از یک ساعت زیبا روی برج می باشد.
این اسکرین سیور زیبا را در هر زمانی از شبانه روز که مشاهده نمایید زمان را به صورت صحیح و به شکل دقیق نشان خواهد داد. این ساعت زیبایی که روی برج نصب گردیده در فواصل زمانی تعیین شده که عقربه شمار روی عدد های 15، 30، 45 و 60 قرار بگیرید به صدا در خواهد آمد. این محافظ صفحه نمایش در اوقات گوناگون شبانه روز ، خود را با زمان تنظیم نموده اگر غروب باشد فضای اطراف برج غروب زیبایی را در بر می گیرد و اگر ظهر یا شب باشد هم به همین صورت متناسب با زمان فضای اطراف برج و ساعت تغییر می کند. قابل ذکر است جهت انجام شدن این موضوع ساعت سیستم می بایستی به صورت صحیح تنظیم شده باشد.
قابلیت ها کلیدی محافظ صفحه نمایش Clock Tower 3D Screensaver : نمایش ساعت زیبای 3 بعدی روی برج ، تنظیم شدن تصویر اسکرین سیور با زمان های مختلف شبانه روز ، شنیده شدن صدای زنگ در زمان های خاص و تعیین شده .
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » اسکرین سیور - محافظ صفحه نمایش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود