دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Flash2X ScreenSaver Builder 3.0.1 ساخت اسکرین سیور از فایل های فلش

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » اسکرین سیور - محافظ صفحه نمایش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/12/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13868

Flash2X ScreenSaver Builder
Flash2X ScreenSaver Builder ابزار مفیدی جهت طراحی و ساخت محافظ صفحه نمایش با استفاده از فایل های فلش و انیمیشن های SWF می باشد.
این برنامه همچنین می تواند جهت ساخت اسکرین سیور از فیلم های فلش (FLV) نیز استفاده کند. این نرم افزار به شما امکان سفارشی کردن اسکرین سیور ساخته شده را هم می دهد و از این طریق می توانید لوگوی شرکت یا سازمان خود را روی محافظ صفحه نمایش قرار دهید و در محیط های گوناگون از آن استفاده نموده و به نوعی کسب و کار خود را تبلیغ نمایید.

Flash2X ScreenSaver Builder قابلیت جالبی که دارد امکان ساخت اسکرین سیور هایی برای فروش می باشد. بدین صورت که شما بعد از طراحی و ساخت محافظ صفحه نمایش خود برای آن یک دوره آزمایشی قرار می دهید و اگر کاربران بخواهند بعد از این دوره باز هم از آن استفاده کنند باید کد مربوطه را از شما خریداری نمایند.

Flash2X ScreenSaver Builder دارای ویژگی هایی مانند: ساخت اسکرین سیور با استفاده از فایل های فلش (SWF) و فیلم های فلش (FLV)، ساخت محافظ صفحه نمایش در قالب فایل اجرایی قابل نصب، امکان قرار دادن سریال نامبر روی اسکرین سیور، قرار دادن واتر مارک رو محافظ صفحه نمایش، قرار دادن صدای پس زمینه روی اسکرین سیور و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » اسکرین سیور - محافظ صفحه نمایش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود