دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AxCrypt 2.1.1481.0 + Portable رمزگذاری فایلها

AxCrypt رمزگذاری فایلها
AxCrypt نرم افزاری منبع باز جهت رمزگذاری فایل های سیستم می باشد.
با این ابزار سبک و رایگان قادر خواهید بود به طور مستقیم به رمزگذاری هر نوع فایلی اقدام نمایید. با قابلیت اکسپلورر این برنامه خیلی سریع می توانید فایل های خود را محافظت و امنیت آنها را حفظ نمایید. با رابط کاربری این نرم افزار براحتی می توانید آرشیوی از فایل های رمزگذاری شده ایجاد و مراحل رمزدهی را به آسانی انجام دهید.
AxCrypte به 13 زبان عرضه شده و با قابلیتهای نظیر : محافظت از فایل های سیستم ، رمزگذاری ساده و سریع و امکان ویرایش و ذخیره فایل های رمزگذاری شده می تواند امنیت فایل های شما را به بهترین صورت حفظ نماید.

 

CryptBox 2017 Pro 7.0.0 رمزگذاری پوشه و فایل

CryptBox رمزگذاری پوشه و فایل
CryptBox نرم افزاری جهت رمزنگاری اطلاعات موجود بر روی درایو و قفل گذاری آنها می باشد.
این برنامه ابزاری بسیار قوی به منظور محافظت و رمز گذاری بر روی فایل شخصی شما در ویندوز می باشد. شما میتوانید فایل های مهم تان مانند عکس ، فیلم ، سند الکترونیکی و بسیاری از فایل های دیگر را با کمک این نرم افزار قفل نمایید.

 

CodeWall 4.0.0.0 محافظت از نرم افزارها در برابر کرک شدن

CodeWall محافظت از نرم افزارها در برابر کرک شدن
CodeWall 4.0.0.0 نرم افزاری جهت محافظت از کد سورس برنامه های نوشته در برابر کرک شدن و جلوگیری از دیکامپایل آنها می باشد.
برنامه نویسان بعد از تکمیل نرم افزارهای خود جهت حفاظت از آنها راههای مختلفی مانند ایجاد قفل نرم افزاری و ... را استفاده می کنند و به فروش محصول خود اقدام می کنند و کاربران نیز جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار اقدام به خرید سریال نامبر می نمایند اما درا ین میان افرادی هستند معروف به کرکر ها که اگر اقدام به کرک نرم افزار ایجاد شده توسط شما کنند دیگر ارزش اقتصادی برنامه تولید شده از بین خواهد رفت و کاربران با محدودیتی جهت استفاده از امکانات کامل برنامه مواجه نخواهند بود و نهایتا کسی اقدام به خرید سریال نامبر نخواهد کرد.
جهت مقابله با این مشکل برنامه نویسان باید با در نظر گرفتن راه حل های عملی در برابر کرک شدن از محصول خود حفاظت نمایند که نهایتا هدف از انجام این اقدامات مورادی مانند : جلوگیری از افشای کد سورس نرم افزار تهیه شده ، پیش گیری از کپی غیرمجاز و توزیع گسترده نرم افزار ، مانع شدن از کرک نرم افزار می باشد. برای تحقق این هدف نیز انجام مراحل : طراحی و ایجاد قفل نرم افزاری مناسب ، مبهم سازی کدهای نوشته شده ، پیش گیری از مفهوم سازی کدها و قابل خوانده شدن سورس برنامه ، ایجاد موانع مختلف جهت عدم دسترسی به فایلهای مهم نرم افزار مانند فایل اجرایی و یا دیتابیس داخلی نرم افزار و ... الزامی می باشند.
نرم افزار CodeWall با توانایی محافظت ار برنامه های کاربردی ASP.NET و همچنین نرم افزار هایی با فرمت EXE و با قابلیت سازگاری کامل با .NET Framework 1.1, 2.0, 3.0, 3.5 and 4.0 می تواند انتخاب مناسبی جهت جلوگیری از کرک شدن برنامه های با ارزش باشد.

 

CD/DVD Door Guard Pro 3.3.3 قفل کردن درب درایو های CD و DVD

CD/DVD Door Guard Pro قفل کردن درب درایو های CD/DVD
CD/DVD Door Guard Pro 3.3.3 نرم افزاری جهت جلوگیری از باز و بسته شدن دستگاه دیسک گردان سیستم می باشد.
این نرم افزار به منظور کمک برای قفل نمودن درب درایو CD Rom و یا DVD Rom سیستم، ساخته شده است. همچنین این ابزار قادر است زمانی که دستگاه خاموش می شود و یا اینکه به خواب می رود اگر دیسکی داخل درایو باقی مانده باشد به کاربر یادآوری نماید. این نرم افزار وسیله ای جهت محافظت از درایو DVD در برابر خرابی و استفاده های نا صحیح می باشد. با بکارگیری نرم افزار CD/DVD Door Guard Pro فقط با چند کلیک ساده قادر خواهید بود درب دستگاه های DVD Rom سیستم خود را قفل نمایید. بعد از قفل نمودن ، دیگر به هر تعداد که دکمه باز شدن درب روی درایو مورد نظر توسط هر فردی زده شود هیچ گونه عملی اتفاق نخواهد افتاد. این امر جهت جلوگیری از بازی گوشی کودکان که معمولا از باز و بسته شدن درب درایو به عنوان بازی مخصوص خود لذت می برند و موجب خرابی آن می شوند مناسب می باشد.

 

BoxCryptor 2.2.403.216 رمز گذاری روی فایل ها

BoxCryptor رمزگذاری بر روی فایل‌ها
BoxCryptor 2.2.403.216 نرم افزاری کاربردی برای رمزگذاری بر روی فایل ها با استاندارد AES-256 می باشد.
با استفاده از این نرم افزار دسترسی و مدیریت فایلهای قفل گذاری شده روی کلیه Device ها و سیستم عامل های ویندوز ، اندروید و iOS و همچنین Mac OS X و Linux هم امکان پذیر خواهد بود. شما قادرید برای فایلهای خود به آسانی کلمه عبور تعریف نموده تا افراد غیر مجاز نتوانند به محتویات آنها دسترسی پیدا کنند. عمل رمزگذاری با سرعتی بالا روی کلیه فایلها به شکل جدا انجام می گیرد و در یک فولدر مجزا که انتخاب نموده اید مثل فولدر DropBox ذخیره می شوند.برخی موارد احتیاج دارید تا فایلهای خود را در فضای اینترنت به اشتراک بگذارید و در زمان و مکانی دیگر از آن ها استفاده کنید درحالی که نباید کسی از اطلاعات آنها آگاه شود و می بایست امنیت فایلها تامین گردد ، که BoxCryptor این قابلیت را به خوبی در اختیارتان قرار می دهد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد