دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Eusing Maze Lock 3.2 قفل ویندوز شبیه صفحه اندروید

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » قفل گذاری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/03/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 342

نرم افزار قفل ویندوز شبیه اندروید
نرم افزار Eusing Maze Lock 3.2 با قابلیت شبیه سازی فقل معروف اندروید برای ورود به ویندوز برای شما امنیت چشمگیری را بوجود آورد. برنامه Eusing Maze Lock به نوعی یک ابزار قفل متفاوت با ابزار های معمول جهت قفل کردن ویندوز می باشد که توانایی و قابلیت سفارشی سازی کامل را دارا می باشد که شما با استفاده از آن می توانید از طریق رسم خطوط و اتصال نقاط به یکدیگر ویندوز خود را قفل و باز کنید.
Eusing Maze Lock میان برنامه های مشابه خود کم نظیر و متفاوت می باشد و تنها قفل کامپیوتری بر اساس Pattern اندروید می باشد. ای ن نرم افزار بعد از نصب در نوار ابزار ویندوز قرار می گیرد که به راحتی با چند کلیک می توانید آن را باز نموده و یا ویندوز خود را قفل نمایید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Eusing Maze Lock :

- تغییر متن نرم افزار
- تغییر پس زمینه ویندوز
- کم حجم و کاملا رایگان
- تعیین شفافیت نرم افزار
- سازگاری با انواع ویندوزها
- پشتیبانی از چندین نرم افزار
- دارای سه حالت ۳×۳, ۴×۴, ۵×۵
- نمایش تاریخ و ساعت در صفحه قفل
- پشتیبان گیری از الگوی ساخته شده
- قفل کامپیوتر در زمان راه اندازی کامپیوتر
- سریع و ایمن و در دسترس با کیبورد یا یک کلیک ماوس
- پشتیبانی از تکنولوژی رمز عبور پویا جهت جلوگیری از دسترسی کی لاگرها
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » قفل گذاری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود