دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BestCrypt Volume Encryption 3.70.22 رمزگذاری اطلاعات مهم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » قفل گذاری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 98

BestCrypt Volume Encryption رمزگذاری اطلاعات مهم
BestCrypt Volume Encryption 3.70.22 نرم افزاری مفید و حرفه ای جهت رمزگذاری روی اطلاعات شخصی و مهم شما و جلوگیری از فاش شدن آنها می باشد.
این برنامه از الگوریتم های حرفه ای و نام آشنای رمزگذاری روی اطلاعات بهره می برد که در سراسر دنیا شناخته شده اند و به صورت کامل امنیت را در مقابل دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعات، تامین می کند. این ابزار رمزنگاری ، از اطلاعات شما کاملا محافظت نموده و قادر خواهید بود با بکارگیری آن ، از حقوق اولیه خود مبتنی بر حفظ اسناد، اطلاعات اموال تجاری و اطلاعات خصوصی خود به خوبی محافظت نمایید. BestCrypt این توانایی را دارد تا دیسک های مجازی ایجاد و انواع رمزگذاری های متفاوت را روی آنها انجام دهد. اطلاعات رمزگذاری شده توسط این برنامه روی یک فایل ذخیره می گردد که کاربر می تواند جهت اطمینان از این فایل نسخه پشتیبان نیز تهیه نماید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » قفل گذاری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود