دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CodeWall 4.0.0.0 محافظت از نرم افزارها در برابر کرک شدن

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » قفل گذاری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1771

CodeWall محافظت از نرم افزارها در برابر کرک شدن
CodeWall 4.0.0.0 نرم افزاری جهت محافظت از کد سورس برنامه های نوشته در برابر کرک شدن و جلوگیری از دیکامپایل آنها می باشد.
برنامه نویسان بعد از تکمیل نرم افزارهای خود جهت حفاظت از آنها راههای مختلفی مانند ایجاد قفل نرم افزاری و ... را استفاده می کنند و به فروش محصول خود اقدام می کنند و کاربران نیز جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار اقدام به خرید سریال نامبر می نمایند اما درا ین میان افرادی هستند معروف به کرکر ها که اگر اقدام به کرک نرم افزار ایجاد شده توسط شما کنند دیگر ارزش اقتصادی برنامه تولید شده از بین خواهد رفت و کاربران با محدودیتی جهت استفاده از امکانات کامل برنامه مواجه نخواهند بود و نهایتا کسی اقدام به خرید سریال نامبر نخواهد کرد.
جهت مقابله با این مشکل برنامه نویسان باید با در نظر گرفتن راه حل های عملی در برابر کرک شدن از محصول خود حفاظت نمایند که نهایتا هدف از انجام این اقدامات مورادی مانند : جلوگیری از افشای کد سورس نرم افزار تهیه شده ، پیش گیری از کپی غیرمجاز و توزیع گسترده نرم افزار ، مانع شدن از کرک نرم افزار می باشد. برای تحقق این هدف نیز انجام مراحل : طراحی و ایجاد قفل نرم افزاری مناسب ، مبهم سازی کدهای نوشته شده ، پیش گیری از مفهوم سازی کدها و قابل خوانده شدن سورس برنامه ، ایجاد موانع مختلف جهت عدم دسترسی به فایلهای مهم نرم افزار مانند فایل اجرایی و یا دیتابیس داخلی نرم افزار و ... الزامی می باشند.
نرم افزار CodeWall با توانایی محافظت ار برنامه های کاربردی ASP.NET و همچنین نرم افزار هایی با فرمت EXE و با قابلیت سازگاری کامل با .NET Framework 1.1, 2.0, 3.0, 3.5 and 4.0 می تواند انتخاب مناسبی جهت جلوگیری از کرک شدن برنامه های با ارزش باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » قفل گذاری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود