دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Uninstall Tool 3.5.2 Build 5557 + Portable حذف کامل نرم افزارهای غیر ضروری

Uninstall Tool حذف کامل نرم افزارهای غیر ضروری
Uninstall Tool نرم افزار کاربردی و قدرتمندی در زمینه حذف کامل برنامه های غیر ضروری نصب شده روی ویندوز می باشد که بعد از اتمام کار برنامه هیچ گونه اثری از برنامه پاک شده در ویندوز و مخصوصا رجیستری آن باقی نمی ماند که به نوعی باعث جلوگیری از کاهش سرعت و عملکرد سیستم می گردد.

Uninstall Tool جایگزین بسیار مناسبی برای برنامه پیش فرض خود ویندوز در زمینه حذف نرم افزارها یا همان (Add/Remove Program) می باشد. این برنامه در زمان حذف یک نرم افزار به خوبی تمامی فایل های مرتبط را که موقع نصب در قسمتهای مختلف ویندوز پخش شده اند، شناسایی کرده و آنها را خذف می کند. این برنامه در نسخه ها 64 و 32 بیتی انواع ویندوزها تست شده در همگی آنها عملکرد مناسبی از خود نشان داده است.

Uninstall Tool دارای ویژگی هایی همچون : حذف کامل نرم افزار نصب شده که در حال حاضر به آنها نیازی ندارید با استفاده از فن آوری Uninstall Wizard ™ Tec، سه برابر سریعتر از Add/Remove Program ویندوز، دسته بندی سه گانه برای برنامه های نصب شده ( نرم افزارها، سیستم های نرم افزاری و فایل ها و فولدر های مخفی)، حذف برنامه هایی که در هنگام راه اندازی سیستم به طور خودکار اجرا می شوند، نمایش اطلاعات کاملی از برنامه های نصب شده نظیر نام، حجم اشغال شده، تاریخ نصب و راه اندازی، حذف برنامه هایی که Add/Remove Program ویندوز توانایی حذف آنها را ندارد، حذف کلیدهای رجیستری باقی مانده از نرم افزارهای مختلف، نمایش برنامه هایی که جدیدا روی سیستم نصب شده اند، جستجوی هوشمند، قرار گرفتن به جای Add/Remove Program ویندوز و ... می باشد.

 

Advanced Uninstaller PRO 12.17 + Portable حذف نرم افزار نصب شده

حذف نرم افزار نصب شده
Advanced Uninstaller نرم افزاری جهت حذف برنامه های نصب شده روی ویندوز به صورت کامل و بدون باقی ماندن اثری از آنها می باشد.
این برنامه زمانی کاربرد خود را نشان می دهد که بخش پیش فرض ویندوز برای پاک کردن برنامه ها یا همان Add/Removes Program نمی تواند برنامه خاصی را پاک کند که با استفاده از نرم افزار معرفی شده به راحتی و تنها با چند کلیک تمامی فایل های مربوط به آن برنامه و همچنین کلید های رجیستری ساخته شده توسط آن به صورت کامل حذف خواهند شد.

Advanced Uninstaller در نسخه های جدید خود بخش های جالبی اضافه کرده که با استفاده از آنها می توانید به تمیزکاری رجیستری بپردازید و آن را از هرگونه کلید خراب و بدون استفاده پاکسازی کنید. بخش Defragmenter اضافه شده به شما امکان بهینه سازی و یکپارچه سازی رجیستری ویندوز را می دهد که بعد از اتمام کار، رجیستری شما را که می توان از آن به عنوان قلب ویندوز هم نام برد مانند روز اول نصب ویندوز تمیز سالم می گردد. همچنین می توانید از رجیستری ویندوز خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت آسیب دیدن و یا هردلیل دیگری که باعث بروز مشکلاتی در عملکرد رجیستری شده باشد، آن را به حالت قبل بازگردانید.

Advanced Uninstaller دارای ویژگی های کلیدی مانند: جستجوی سریع میان برنامه های نصب شده و حذف کامل آنها، حذف، غیرفعال و فعال کردن آیکون ها و برنامه های کنترل پنل ویندوز، غیر فعال کردن و یا حذف برنامه هایی که در هنگام راه اندازی ویندوز به صورت خودکار اجرا می شوند، مدیریت فونت های نصب شده روی سیستم، حذف نوار ابزار اینترنت اکسپلورر، پیدا کردن و حذف فایل های موقت و بی مصرف روی ویندوز، حذف تاریخچه وبگردی و فعالیت های اینترنتی (اطلاعات در مورد صفحات مشاهده شده، آدرس های تایپ شده، کوکی ها، و غیره)، حذف لیست فایل های اخیرا استفاده شده در برنامه هایی مانند مایکروسافت آفیس، ویندوز مدیا پلیر، ICQ، MSN و... می باشد.

 

ESET Uninstaller 8.0.4.0 حذف محصولات ESET

ESET Uninstaller

ESET Uninstaller ابزاری جهت حذف کامل محصولات ESET می باشد به شکلی که هیچ گونه رد پایی از آنها در ویندوز باقی نمی ماند.
با استفاده از این برنامه می توانید تمامی محصولات شرکت معتبر ای ست که اکثرا نرم افزارهای امنیتی می باشند را به طور کامل حذف نموده و ویندوز خود را از تمامی فایل های بجا مانده از این برنامه ها و همچنین کلید های موجود در رجیستری پاک نمایید.
گاهی اوقات به هر دلیلی می خواهید یکی از محصولا این شرکت معتبر امنیتی را از روی سیستم خود پاک کنید تا آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی دیگری را روی ویندوز خود نصب نمایید اما بعد از پاک کردن و اقدام به نصب برنامه جدید باز هم شاهد پیغامی مبنی بر وجود یک آنتی ویروس روی سیستم هستید که در اینجا با استفاده از برنامه قرار داده شده می توانید تمامی رد پاهای باقی مانده را نیز به صورت کامل از همه قسمت های ویندوز خود پاک نمایید.

ESET Uninstaller را در محیط Safe Mode ویندوز اجرا نمایید و با انتخاب حرف Y مراحل حذف کامل محصولات شرکت ESET را انجام دهید تا دیگر اثری از این برنامه ها روی ویندوز خود باقی نگذارید. جهت وارد شدن به محیط Safe Mode نیز می توانید هنگام راه اندازی سیستم با زدن کلید F8 وارد آن شوید.

 

Wise Program Uninstaller 1.98 Build 107 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Wise Program Uninstaller حذف کامل برنامه های نصب شده
Wise Program Uninstaller نرم افزار کاربردی و سبکی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده اضافی در حالتهای Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد.
این نرم افزار تمامی برنامه ها و فایل های اضافی ناخواسته روی سیستم شما را که راهی برای پاک کردن آنها ندارید، به صورت کامل و بدون باقی گذاشتن رد پایی از آنها در ویندوز پاک می کند.

Wise Program Uninstaller با امکانات جالبی که در اختیارتان قرار می دهد دیگر نیازی به استفاده از ابزار پیش فرض حذف نرم افزار خود ویندوز نخواهید داشت و به آسانی بعد از اجرا لیستی از برنامه های نصب شده روی سیستم با جزئیات کامل مانند نام، شرکت سازنده، ناشر، حجم مورد استفاده، تاریخ نصب و راه اندازی و ... را در اختیارتان قرار می دهد. اگر تعداد برنامه های نصب شده روی سیستمتان زیاد است توسط ابزار جستجو واقعا سریع این برنامه می توانید برنامه مورد نظر را جستجو نمایید.

Wise Program Uninstaller دارای دو حالت Forced Uninstall و Safe Uninstall برای پاک کردن برنامه های می باشد. هنگامی که برنامه ساده ای را می خواهید پاک کنید و از قبل می دانید که فایلی از خود باقی نمی گذارد به راحتی با استفاده از حالت Safe Uninstall برنامه مورد نظر را پاک کنید. اما اگر با نرم افزار های حجیم و پیچیده سروکار دارید و بعد از پاک کردن تعداد زیادی فایل ناخواسته روی سیستم از خود بجایی می گذارند با استفاده از حالت Forced Uninstall کاری کنید که سیستم حتی به یاد نیاورد روزی چنین برنامه ای روی آن نصب شده بود!

 

Max Uninstaller 3.8.1.1577 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Max Uninstaller + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده
Max Uninstaller نرم افزای کاربردی و حرفه ای جهت حذف کامل انواع برنامه ها و نرم افزار های نصب شده اضافی روی سیستم می باشد که دیگر به آنها نیازی ندارید.
بعضی مواقع به دلایل مختلفی نرم افزارهایی که روی سیستم خود نصب می کنید در هنگام پاک کردن با ارور های گوناگونی که به نمایش می گذارند تحت هیچ شرایطی علاقه ای به ترک سیستم شما ندارند! و نمی توانید آنها را پاک کنید که با بکارگیری Max Uninstaller به آسانی می توانید هر برنامه ای اضافی را که ویندوز قادر به پاک کردن آن نیست را از روی سیستم خود حذف نمایید.

Max Uninstaller دارای قابلیت هایی مانند : حذف برنامه های مخرب و یا برنامه هایی که کارتان با آنها تمام شده به شکلی کاملا ساده و تنها با یک کلیک ، عیب یابی و رفع خطای برنامه ها در هنگام نصب ، تمیز نمودن رجیستری ویندوز و درایور ها ، نمایش لیست کامل برنامه های نصب شده روی سیستم و ... می باشد.
- جهت غیر فعال نشدن کرک برنامه دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال محدود نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد