دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Wise Program Uninstaller 1.98 Build 107 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Wise Program Uninstaller حذف کامل برنامه های نصب شده
Wise Program Uninstaller نرم افزار کاربردی و سبکی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده اضافی در حالتهای Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد.
این نرم افزار تمامی برنامه ها و فایل های اضافی ناخواسته روی سیستم شما را که راهی برای پاک کردن آنها ندارید، به صورت کامل و بدون باقی گذاشتن رد پایی از آنها در ویندوز پاک می کند.

Wise Program Uninstaller با امکانات جالبی که در اختیارتان قرار می دهد دیگر نیازی به استفاده از ابزار پیش فرض حذف نرم افزار خود ویندوز نخواهید داشت و به آسانی بعد از اجرا لیستی از برنامه های نصب شده روی سیستم با جزئیات کامل مانند نام، شرکت سازنده، ناشر، حجم مورد استفاده، تاریخ نصب و راه اندازی و ... را در اختیارتان قرار می دهد. اگر تعداد برنامه های نصب شده روی سیستمتان زیاد است توسط ابزار جستجو واقعا سریع این برنامه می توانید برنامه مورد نظر را جستجو نمایید.

Wise Program Uninstaller دارای دو حالت Forced Uninstall و Safe Uninstall برای پاک کردن برنامه های می باشد. هنگامی که برنامه ساده ای را می خواهید پاک کنید و از قبل می دانید که فایلی از خود باقی نمی گذارد به راحتی با استفاده از حالت Safe Uninstall برنامه مورد نظر را پاک کنید. اما اگر با نرم افزار های حجیم و پیچیده سروکار دارید و بعد از پاک کردن تعداد زیادی فایل ناخواسته روی سیستم از خود بجایی می گذارند با استفاده از حالت Forced Uninstall کاری کنید که سیستم حتی به یاد نیاورد روزی چنین برنامه ای روی آن نصب شده بود!

 

Max Uninstaller 3.8.1.1577 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Max Uninstaller + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده
Max Uninstaller نرم افزای کاربردی و حرفه ای جهت حذف کامل انواع برنامه ها و نرم افزار های نصب شده اضافی روی سیستم می باشد که دیگر به آنها نیازی ندارید.
بعضی مواقع به دلایل مختلفی نرم افزارهایی که روی سیستم خود نصب می کنید در هنگام پاک کردن با ارور های گوناگونی که به نمایش می گذارند تحت هیچ شرایطی علاقه ای به ترک سیستم شما ندارند! و نمی توانید آنها را پاک کنید که با بکارگیری Max Uninstaller به آسانی می توانید هر برنامه ای اضافی را که ویندوز قادر به پاک کردن آن نیست را از روی سیستم خود حذف نمایید.

Max Uninstaller دارای قابلیت هایی مانند : حذف برنامه های مخرب و یا برنامه هایی که کارتان با آنها تمام شده به شکلی کاملا ساده و تنها با یک کلیک ، عیب یابی و رفع خطای برنامه ها در هنگام نصب ، تمیز نمودن رجیستری ویندوز و درایور ها ، نمایش لیست کامل برنامه های نصب شده روی سیستم و ... می باشد.
- جهت غیر فعال نشدن کرک برنامه دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال محدود نمایید.

 

Soft Organizer 6.05 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Soft Organizer حذف کامل برنامه های نصب شده
Soft Organizer نرم افزار مفیدی در زمینه حذف کامل برنامه های غیر ضروری نصب شده روی ویندوز به گونه ای که هیچ رد پایی از آن در هیچ جای ویندوز باقی نماند می باشد.
در بیشتر اوقات زمانی که نرم افزارهای غیر ضروری را حذف می کنیم ، مسیرهای مختلفی روی سیستم بقی می گذارند ، مانند فایل‌ها ، پوشه های بدون استفاده ، کلیدها و داده‌هایی در رجیستری ویندوز که با گذشت زمان این عوامل دست به دست هم داده و از راندمان سیستم کم می کنند و در نهایت باعث کاهش سرعت و هنگ نمودن پیاپی سیستم می شوند. حتی زمانی که برنامه ها به شکلی صحیح و با بکارگیری آنیستالر مربوط به خود برنامه نیز حذف می‌شوند باز هم شاهد این مشکلات هستیم. این ابزار کاربردی این توانایی را به کاربر خود می دهد تا برنامه های غیرضروری را به گونه ای صحیح و کامل از سیستم خود حذف نماید.

Soft Organizer به کلیه تغییرات انجام شده طی فرآیند نصب هر برنامه در سیستم ، نظارت کرده و با این عمل شما را قادر می سازد تا در موقع حذف نمودن آن برنامه‌ها به به آسانی بتوانید فایلها و ورودی های رجیستری برنامه را شناسایی و حذف نمایید.

 

Avast Clear 12.4.3256 حذف کامل آنتی ویروس Avast

Avast Software Uninstall Utility حذف کامل آنتی ویروس Avast
Avast Clear نرم افزاری جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست از تمام قسمت های ویندوز و پاکسازی آن از تغییرات بوجود آمده توسط این آنتی ویروس می باشد.
کاربرانی که از آنتی ویروس Avast ناراضی هستند تمایل به تغییر آنتی ویروس خود را دارند با وجود اینکه می توانند بوسیله خود ویندوز جهت پاک نمودن آن اقدام کنند در بعضی مواقع ویندوز قادر به حذف کامل آنتی ویروس نمی باشد و این عمل به صورت نیمه کاره صورت می گیرد و حتی کاربر را برای نصب آنتی ویروس جدید نیز دچار مشکل می کند. نرم افزار Avast Clear جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست قادر است فقط با یک کلیک آنتی ویروس Avast را به صورت کامل با تنظیمات ریجستری آن حذف نماید.

این برنامه را با نام Avast Software Uninstall Utility نیز می شناسند. 

AVG Remover 1.0.1.2 حذف کامل آنتی ویروس AVG

AVG Remover حذف کامل آنتی ویروس AVG
AVG Remover نرم افزار سبک و کاربردی جهت حذف کامل آنتی ویروس AVG از سیستم می باشد.
پاک کردن کامل بعضی از آنتی ویروس ها از روی سیستم گاهی تبدیل به کاری دشوار می شود , اگر شما هم از آن دسته از کاربرانی می باشید که با حذف کامل آنتی ویروس AVG مشکل دارید , می توانید با بکارگیری این نرم افزار به این مشکل خاتمه دهید. بوسیله AVG Remover قادر خواهید بود به آسانی کلیه قسمت های نصب شده توسط آنتی ویروس AVG و همچنین کلیدهای رجیستری مخصوص آن را به صورت کامل از روی سیستم خود پاک نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد