دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Soft Organizer 6.05 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Soft Organizer حذف کامل برنامه های نصب شده
Soft Organizer نرم افزار مفیدی در زمینه حذف کامل برنامه های غیر ضروری نصب شده روی ویندوز به گونه ای که هیچ رد پایی از آن در هیچ جای ویندوز باقی نماند می باشد.
در بیشتر اوقات زمانی که نرم افزارهای غیر ضروری را حذف می کنیم ، مسیرهای مختلفی روی سیستم بقی می گذارند ، مانند فایل‌ها ، پوشه های بدون استفاده ، کلیدها و داده‌هایی در رجیستری ویندوز که با گذشت زمان این عوامل دست به دست هم داده و از راندمان سیستم کم می کنند و در نهایت باعث کاهش سرعت و هنگ نمودن پیاپی سیستم می شوند. حتی زمانی که برنامه ها به شکلی صحیح و با بکارگیری آنیستالر مربوط به خود برنامه نیز حذف می‌شوند باز هم شاهد این مشکلات هستیم. این ابزار کاربردی این توانایی را به کاربر خود می دهد تا برنامه های غیرضروری را به گونه ای صحیح و کامل از سیستم خود حذف نماید.

Soft Organizer به کلیه تغییرات انجام شده طی فرآیند نصب هر برنامه در سیستم ، نظارت کرده و با این عمل شما را قادر می سازد تا در موقع حذف نمودن آن برنامه‌ها به به آسانی بتوانید فایلها و ورودی های رجیستری برنامه را شناسایی و حذف نمایید.

 

Avast Clear 12.4.3256 حذف کامل آنتی ویروس Avast

Avast Software Uninstall Utility حذف کامل آنتی ویروس Avast
Avast Clear نرم افزاری جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست از تمام قسمت های ویندوز و پاکسازی آن از تغییرات بوجود آمده توسط این آنتی ویروس می باشد.
کاربرانی که از آنتی ویروس Avast ناراضی هستند تمایل به تغییر آنتی ویروس خود را دارند با وجود اینکه می توانند بوسیله خود ویندوز جهت پاک نمودن آن اقدام کنند در بعضی مواقع ویندوز قادر به حذف کامل آنتی ویروس نمی باشد و این عمل به صورت نیمه کاره صورت می گیرد و حتی کاربر را برای نصب آنتی ویروس جدید نیز دچار مشکل می کند. نرم افزار Avast Clear جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست قادر است فقط با یک کلیک آنتی ویروس Avast را به صورت کامل با تنظیمات ریجستری آن حذف نماید.

این برنامه را با نام Avast Software Uninstall Utility نیز می شناسند. 

AVG Remover 1.0.1.2 حذف کامل آنتی ویروس AVG

AVG Remover حذف کامل آنتی ویروس AVG
AVG Remover نرم افزار سبک و کاربردی جهت حذف کامل آنتی ویروس AVG از سیستم می باشد.
پاک کردن کامل بعضی از آنتی ویروس ها از روی سیستم گاهی تبدیل به کاری دشوار می شود , اگر شما هم از آن دسته از کاربرانی می باشید که با حذف کامل آنتی ویروس AVG مشکل دارید , می توانید با بکارگیری این نرم افزار به این مشکل خاتمه دهید. بوسیله AVG Remover قادر خواهید بود به آسانی کلیه قسمت های نصب شده توسط آنتی ویروس AVG و همچنین کلیدهای رجیستری مخصوص آن را به صورت کامل از روی سیستم خود پاک نمایید.

 

NET Framework Cleanup Tool 2015.12.18. حذف تمامی نسخه های NET Framework.

NET Framework Cleanup Tool. حذف تمامی نسخه های NET Framework.
NET Framework Cleanup Tool. نرم افزاری برای رفع مشکل نصب نشدن دات‌نت فریم ورک با پاک سازی صحیح آن می باشد.
با استفاده از اين نرم افزار كاربردي كم حجم مي توانيد نسخه هاي مختلف دات نت فريم ورك را از سيستم خود به صورت كامل حذف نماييد تا به هنگام نصب نسخه هاي ديگر آن با مشكل اختلال نسخه هاي مختلف مواجه نشويد. این ابزار فوق العاده ویندوز، تمامی فایل ها، دایرکتوری ها و کلیدهای رجیستری مربوط به NET Framework. را به طور خودکار پاک می کند. توجه داشته باشید که اگر نسخه NET Framework. شما قسمتی از ویندوز است آن نسخه را نباید حذف کنید.


 

Advanced Uninstaller PRO 12.16 حذف نرم افزار نصب شده

حذف نرم افزار نصب شده
Advanced Uninstaller نرم افزار قدرتمند و پیشرفته ای جهت حذف نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم به شکلی کامل می باشد.
در این نرم افزار با بکارگیری از ابزارهای قرار داده شده و با چند کلیک می توان تا نرم افزارهایی که توسط قسمت Add/Removes Program قابل حذف نمی باشند را به صورت کامل حذف نموده و تمام فایل های مربوط به این نرم افزار را نیز از روی هارد شما پاکسازی می گردد. این نرم افزار تمامی کلید های موجود در رجیستری را که برنامه مورد نظری که در حال حذف آن می باشیم را به صورت کامل پاکسازی می نماید.

قایلیت های کلیدی نرم افزار Advanced Uninstaller مواردی مانند : توانایی ذخیره سازی لیست نرم افزارها در فایل های مشخص ، حذف خودکار نرم افزارهایی که تنها نامشان در لیست قرار دارد ، پاکسازی کامل فایل ها و کلید های رجیستری مربوط به نرم افزار ، توانایی جستجو در لیست نرم افزار ها با وارد نمودن کلمات کلیدی ، نمایش لیست نرم افزارهای نصب شده به همراه آیکن اختصاصی آن ها ، سرعت بالا در نمایش لیست نرم افزار ها ! تفاوتی محسوس با Add/Remove ویندوز ، علامت گذاری و مشخص نمودن نرم افزارهایی که جدیدتر از نرم افزارهای قبل نصب شده اند ، نمایش کلیه جزئیات نرم افزار نصب شده همانند نام شرکت سازنده ، نسخه نرم افزار ، مسیر نصب ، توانایی تهیه فایل های پشتیبان از لیست نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم و قابلیت بازگردانی آن ها و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد