دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Uninstaller PRO 12.16 حذف نرم افزار نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20816

حذف نرم افزار نصب شده
Advanced Uninstaller نرم افزار قدرتمند و پیشرفته ای جهت حذف نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم به شکلی کامل می باشد.
در این نرم افزار با بکارگیری از ابزارهای قرار داده شده و با چند کلیک می توان تا نرم افزارهایی که توسط قسمت Add/Removes Program قابل حذف نمی باشند را به صورت کامل حذف نموده و تمام فایل های مربوط به این نرم افزار را نیز از روی هارد شما پاکسازی می گردد. این نرم افزار تمامی کلید های موجود در رجیستری را که برنامه مورد نظری که در حال حذف آن می باشیم را به صورت کامل پاکسازی می نماید.

قایلیت های کلیدی نرم افزار Advanced Uninstaller مواردی مانند : توانایی ذخیره سازی لیست نرم افزارها در فایل های مشخص ، حذف خودکار نرم افزارهایی که تنها نامشان در لیست قرار دارد ، پاکسازی کامل فایل ها و کلید های رجیستری مربوط به نرم افزار ، توانایی جستجو در لیست نرم افزار ها با وارد نمودن کلمات کلیدی ، نمایش لیست نرم افزارهای نصب شده به همراه آیکن اختصاصی آن ها ، سرعت بالا در نمایش لیست نرم افزار ها ! تفاوتی محسوس با Add/Remove ویندوز ، علامت گذاری و مشخص نمودن نرم افزارهایی که جدیدتر از نرم افزارهای قبل نصب شده اند ، نمایش کلیه جزئیات نرم افزار نصب شده همانند نام شرکت سازنده ، نسخه نرم افزار ، مسیر نصب ، توانایی تهیه فایل های پشتیبان از لیست نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم و قابلیت بازگردانی آن ها و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود