دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Uninstaller PRO 12.17 + Portable حذف نرم افزار نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20916

حذف نرم افزار نصب شده
Advanced Uninstaller نرم افزاری جهت حذف برنامه های نصب شده روی ویندوز به صورت کامل و بدون باقی ماندن اثری از آنها می باشد.
این برنامه زمانی کاربرد خود را نشان می دهد که بخش پیش فرض ویندوز برای پاک کردن برنامه ها یا همان Add/Removes Program نمی تواند برنامه خاصی را پاک کند که با استفاده از نرم افزار معرفی شده به راحتی و تنها با چند کلیک تمامی فایل های مربوط به آن برنامه و همچنین کلید های رجیستری ساخته شده توسط آن به صورت کامل حذف خواهند شد.

Advanced Uninstaller در نسخه های جدید خود بخش های جالبی اضافه کرده که با استفاده از آنها می توانید به تمیزکاری رجیستری بپردازید و آن را از هرگونه کلید خراب و بدون استفاده پاکسازی کنید. بخش Defragmenter اضافه شده به شما امکان بهینه سازی و یکپارچه سازی رجیستری ویندوز را می دهد که بعد از اتمام کار، رجیستری شما را که می توان از آن به عنوان قلب ویندوز هم نام برد مانند روز اول نصب ویندوز تمیز سالم می گردد. همچنین می توانید از رجیستری ویندوز خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت آسیب دیدن و یا هردلیل دیگری که باعث بروز مشکلاتی در عملکرد رجیستری شده باشد، آن را به حالت قبل بازگردانید.

Advanced Uninstaller دارای ویژگی های کلیدی مانند: جستجوی سریع میان برنامه های نصب شده و حذف کامل آنها، حذف، غیرفعال و فعال کردن آیکون ها و برنامه های کنترل پنل ویندوز، غیر فعال کردن و یا حذف برنامه هایی که در هنگام راه اندازی ویندوز به صورت خودکار اجرا می شوند، مدیریت فونت های نصب شده روی سیستم، حذف نوار ابزار اینترنت اکسپلورر، پیدا کردن و حذف فایل های موقت و بی مصرف روی ویندوز، حذف تاریخچه وبگردی و فعالیت های اینترنتی (اطلاعات در مورد صفحات مشاهده شده، آدرس های تایپ شده، کوکی ها، و غیره)، حذف لیست فایل های اخیرا استفاده شده در برنامه هایی مانند مایکروسافت آفیس، ویندوز مدیا پلیر، ICQ، MSN و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود