دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Soft Organizer 6.05 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 23943

Soft Organizer حذف کامل برنامه های نصب شده
Soft Organizer نرم افزار مفیدی در زمینه حذف کامل برنامه های غیر ضروری نصب شده روی ویندوز به گونه ای که هیچ رد پایی از آن در هیچ جای ویندوز باقی نماند می باشد.
در بیشتر اوقات زمانی که نرم افزارهای غیر ضروری را حذف می کنیم ، مسیرهای مختلفی روی سیستم بقی می گذارند ، مانند فایل‌ها ، پوشه های بدون استفاده ، کلیدها و داده‌هایی در رجیستری ویندوز که با گذشت زمان این عوامل دست به دست هم داده و از راندمان سیستم کم می کنند و در نهایت باعث کاهش سرعت و هنگ نمودن پیاپی سیستم می شوند. حتی زمانی که برنامه ها به شکلی صحیح و با بکارگیری آنیستالر مربوط به خود برنامه نیز حذف می‌شوند باز هم شاهد این مشکلات هستیم. این ابزار کاربردی این توانایی را به کاربر خود می دهد تا برنامه های غیرضروری را به گونه ای صحیح و کامل از سیستم خود حذف نماید.

Soft Organizer به کلیه تغییرات انجام شده طی فرآیند نصب هر برنامه در سیستم ، نظارت کرده و با این عمل شما را قادر می سازد تا در موقع حذف نمودن آن برنامه‌ها به به آسانی بتوانید فایلها و ورودی های رجیستری برنامه را شناسایی و حذف نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود