دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Uninstall Tool 3.5.2 Build 5557 + Portable حذف کامل نرم افزارهای غیر ضروری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21540

Uninstall Tool حذف کامل نرم افزارهای غیر ضروری
Uninstall Tool نرم افزار کاربردی و قدرتمندی در زمینه حذف کامل برنامه های غیر ضروری نصب شده روی ویندوز می باشد که بعد از اتمام کار برنامه هیچ گونه اثری از برنامه پاک شده در ویندوز و مخصوصا رجیستری آن باقی نمی ماند که به نوعی باعث جلوگیری از کاهش سرعت و عملکرد سیستم می گردد.

Uninstall Tool جایگزین بسیار مناسبی برای برنامه پیش فرض خود ویندوز در زمینه حذف نرم افزارها یا همان (Add/Remove Program) می باشد. این برنامه در زمان حذف یک نرم افزار به خوبی تمامی فایل های مرتبط را که موقع نصب در قسمتهای مختلف ویندوز پخش شده اند، شناسایی کرده و آنها را خذف می کند. این برنامه در نسخه ها 64 و 32 بیتی انواع ویندوزها تست شده در همگی آنها عملکرد مناسبی از خود نشان داده است.

Uninstall Tool دارای ویژگی هایی همچون : حذف کامل نرم افزار نصب شده که در حال حاضر به آنها نیازی ندارید با استفاده از فن آوری Uninstall Wizard ™ Tec، سه برابر سریعتر از Add/Remove Program ویندوز، دسته بندی سه گانه برای برنامه های نصب شده ( نرم افزارها، سیستم های نرم افزاری و فایل ها و فولدر های مخفی)، حذف برنامه هایی که در هنگام راه اندازی سیستم به طور خودکار اجرا می شوند، نمایش اطلاعات کاملی از برنامه های نصب شده نظیر نام، حجم اشغال شده، تاریخ نصب و راه اندازی، حذف برنامه هایی که Add/Remove Program ویندوز توانایی حذف آنها را ندارد، حذف کلیدهای رجیستری باقی مانده از نرم افزارهای مختلف، نمایش برنامه هایی که جدیدا روی سیستم نصب شده اند، جستجوی هوشمند، قرار گرفتن به جای Add/Remove Program ویندوز و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود