دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Wise Program Uninstaller 1.97 Build 106 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15352

Wise Program Uninstaller حذف کامل برنامه های نصب شده
Wise Program Uninstaller نرم افزار کاربردی و سبکی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده اضافی در حالتهای Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد.
Safe Uninstall حالتی جهت پاک نموده برنامه هایی است که به آسانی حذف می شوند و پس از پاک کردن آن ها هیچ فایلی باقی نخواهد ماند. ولی Forced Uninstall حالتی جهت پای نمودن برنامه هایی با حجم بالا است ؛ با بکارگیری این حالت قادر خواهید بود برنامه مورد نظر را با سرعت بالایی به صورت کامل حذف نمایید ( به شکلی که هیچ رد پایی از آن باقی نماند). برای حذف هر برنامه اول آن را از داخل لیست پیدا کرده ( اگر پیدا نشد از قابلیت جستجوی لیست استفاده کنید ) و با انتخاب یکی از دو روش Safe یا Forced آن را Uninstall کنید. حالت Safe Uninstall ، در واقع قسمت پاک کردن خود برنامه مورد نظر را اجرا کرده و بوسیله آن می توانید برنامه را از سیستم حذف نمایید. اما اگر با استفاده از روش Safe موفق به پاک کردن برنامه نشدید ، با بکارگیری حالت Forced قادر خواهید بود مراحل حذف برنامه را براحتی انجام دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wise Program Uninstaller مواردی مانند : تعمیر برنامه اضافه شده ، حذف دقیق و کامل برنامه ها ، رابط کاربری گرافیکی آسان و زیبا ، جستجو و حذف کامل فایلهای باقی مانده پس از حذف نرم افزارها ، پاک نمودن نرم افزارهای غیر قابل حذف بوسیله خود ویندوز و برنامه های دیگر ، هماهنگی کامل با ویندوز Windows 2000 , XP , 2003 , Vista , 2008 Server , Windows 7 , Windows 8 و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود