دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Wise Program Uninstaller 1.98 Build 107 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15395

Wise Program Uninstaller حذف کامل برنامه های نصب شده
Wise Program Uninstaller نرم افزار کاربردی و سبکی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده اضافی در حالتهای Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد.
این نرم افزار تمامی برنامه ها و فایل های اضافی ناخواسته روی سیستم شما را که راهی برای پاک کردن آنها ندارید، به صورت کامل و بدون باقی گذاشتن رد پایی از آنها در ویندوز پاک می کند.

Wise Program Uninstaller با امکانات جالبی که در اختیارتان قرار می دهد دیگر نیازی به استفاده از ابزار پیش فرض حذف نرم افزار خود ویندوز نخواهید داشت و به آسانی بعد از اجرا لیستی از برنامه های نصب شده روی سیستم با جزئیات کامل مانند نام، شرکت سازنده، ناشر، حجم مورد استفاده، تاریخ نصب و راه اندازی و ... را در اختیارتان قرار می دهد. اگر تعداد برنامه های نصب شده روی سیستمتان زیاد است توسط ابزار جستجو واقعا سریع این برنامه می توانید برنامه مورد نظر را جستجو نمایید.

Wise Program Uninstaller دارای دو حالت Forced Uninstall و Safe Uninstall برای پاک کردن برنامه های می باشد. هنگامی که برنامه ساده ای را می خواهید پاک کنید و از قبل می دانید که فایلی از خود باقی نمی گذارد به راحتی با استفاده از حالت Safe Uninstall برنامه مورد نظر را پاک کنید. اما اگر با نرم افزار های حجیم و پیچیده سروکار دارید و بعد از پاک کردن تعداد زیادی فایل ناخواسته روی سیستم از خود بجایی می گذارند با استفاده از حالت Forced Uninstall کاری کنید که سیستم حتی به یاد نیاورد روزی چنین برنامه ای روی آن نصب شده بود!
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود