دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Avast Clear 12.4.3256 حذف کامل آنتی ویروس Avast

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21513

Avast Software Uninstall Utility حذف کامل آنتی ویروس Avast
Avast Clear نرم افزاری جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست از تمام قسمت های ویندوز و پاکسازی آن از تغییرات بوجود آمده توسط این آنتی ویروس می باشد.
کاربرانی که از آنتی ویروس Avast ناراضی هستند تمایل به تغییر آنتی ویروس خود را دارند با وجود اینکه می توانند بوسیله خود ویندوز جهت پاک نمودن آن اقدام کنند در بعضی مواقع ویندوز قادر به حذف کامل آنتی ویروس نمی باشد و این عمل به صورت نیمه کاره صورت می گیرد و حتی کاربر را برای نصب آنتی ویروس جدید نیز دچار مشکل می کند. نرم افزار Avast Clear جهت حذف کامل آنتی ویروس آواست قادر است فقط با یک کلیک آنتی ویروس Avast را به صورت کامل با تنظیمات ریجستری آن حذف نماید.

این برنامه را با نام Avast Software Uninstall Utility نیز می شناسند.


  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود