دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Cleanse Uninstaller Pro 10.2.0 حذف کامل برنامه های نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » حذف نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18985

Cleanse Uninstaller Pro حذف کامل برنامه های نصب شده
Cleanse Uninstaller نرم افزاری جهت حذف پیشرفته و کامل برنامه های نصب شده روی ویندوز به شکلی راحت از طریق کشیدن و رها کردن برنامه ها درون این نرافزار می باشد.
این نرم افزار با انجام Uninstall سریع ، راحت و کاملی که انجام می دهد از طرف خیلی از کاربران ویندوز به عنوان جایگزین مناسبی بجای برنامه پیش فرض ویندوز با نام Add or Remove Programs بکار گرفته می شود. بعضی از نرم افزار ها و بازی هایی که روی ویندوز نصب می کنیم ، بعد از حذف نیز ، اثاری از خود به جا می گذارند. نرم افزار Cleanse Uninstaller قادر است هر رد پای بجا مانده که در قسمت های مختلف مانند رجیستری ، درایو ها ، منوی استارت و .. را به شکل کامل حذف کند . با بکارگیری این ابزار می توانید فقط با کشیدن و رها کردن برنامه مورد نظر به درون Cleanse Uninstaller آن را Uninstall نمایید. به این طریق دیگر احتیاجی نیست به دنبال برنامه مورد نظر خود که قست حذف آن را دارید درون لیست برنامه ها جستجو کنید.
Cleanse Uninstaller ابتدا به دنبال فایل Uninstall برنامه ای که قرار است حذف شود می گردد و به حذف فایلهای ساخته شده توسط آن اقدام می نماید بعد از این مرحله شروع به اسکن رجیستری و درایو ها نموده و فایلهای مربوط به برنامه ی پاک شده را نیز پیدا می کند آنها را نیز حذف می نماید. با این عمل در عین حالی که مانع از کاهش فضای قابل استفاده رایانه می شود از پایین آمدن سرعت کامپیوتر نیز جلوگیری می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » حذف نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود